Məşq Saatları

    ÜNVAN             GÜNLƏR            SAAT     MƏŞQÇİ-ƏLAQƏ

Yasamal

Mərkəzi zal

Şərifzadə 73A,

Kaktus restoranının yaxınlığı

I-III-V günlər 18:00 Fərid Allahverdiyev

+99470 589 84 68

Mərkəzi zal

Şərifzadə 73A,

Kaktus restoranının yaxınlığı

I-III-V günlər 19:00 Fərid Səlimov

+99477 304 26 36

Mərkəzi zal

Şərifzadə 73A,

Kaktus restoranının yaxınlığı

II-IV-VI günlər 17:30 Azər Orucov

+99451 660 01 65

Mərkəzi zal

Şərifzadə 73A,

Kaktus restoranının yaxınlığı

II-IV-VI günlər 18:30 Rəhmətulla Eyvazov

+99455 821 11 32

Mərkəzi zal

Şərifzadə 73A,

Kaktus restoranının yaxınlığı

II-IV-VI günlər 19:30 Elgiz Əlizadə

+99451 280 61 20

21 № məktəb

Musabəyov parkının yanı

I-III-V günlər 19:30 Elgiz Əlizadə

+99451 280 61 20

Texniki universitetin idman zalı

A.Sultanova13

II-IV-VI günlər 20:00 Fərid Səlimov

+99477 304 26 36

Art center

Yeni Yasamal

I-V günlər 19:00 Rəhmətulla Eyvazov

+99455 821 11 32

MEMAR ƏCƏMİ-MASAZIR

111 № məktəb

Memar Əcəmi m/s yaxınlığı ,

20 yanvar kücəsi

II-IV-VI günlər 18:00 Asya Atayeva

+99450 971 14 04

Revanş

idman klubu

Masazır ,

Yeni Bakı yaşayış kompleksi

I-III-V günlər 19:00 Dilqəm Seyidzadə

+99477 307 30 72

28 MAY-NƏRİMANOV

Trio studio

Türkiyə səfirliyinin arxası

II-IV günlər 16:00 Elgiz Əlizadə

+99451 280 61 20

Harmony

dance studio

AFF biznes centre

VI-VII günlər 15:00 Rauf Hüseynov

+99450 899 88 11

Pişəvəri liseyi

Nərimanov m/s yaxınlığı

II-IV-VI günlər 19:00 Çingiz Zeynalov

+99477 744 60 09

Banu studio

Təbriz k63,

konqress mərkəzlə üzbəüz

I-III-V  günlər 18:30 Azər Orucov

+99451 660 01 65

Ayşən bağçası

Ayna Sultanova, kontakt home yanı

I-V günlər 15:00 Rauf Hüseynov

+99450 899 88 11

SUMQAYIT

Sumqayıt paralimpiya idman kompleksi II-IV-VI günlər 19:00 Etibar İsayev

+99470 611 38 00

QARA QARAYEV-HƏZİ ASLANOV

Kids club

Q.Qarayev m/s yaxınlığı, Bakı iş mərkəzi

I-III-V günlər 17:00 Elsever Heydərov

+99455 767 15 22

Kaizen tədris mərkəzi II-IV günlər 11:00 Elsevər Heydərov

+99455 767 15 22

Kaspi

liseyi Bakııxanov

II-IV-VI günlər 19:45 Elsevər Heydərov

+99455 767 15 22

Mərkəzi

zal-Nizami

Neftçilər m/s yaxınlığı, 229 № məktəbin yanı

I-III-Vgünlər 17:45 Elsevər Heydərov

+99455 767 15 22

Mərkəzi

zal-Nizami

Neftçilər m/s yaxınlığı, 229 № məktəbin yanı

I-III-Vgünlər 19:30 Elsevər Heydərov

+99455 767 15 22

Mərkəzi

zal-Nizami

Neftçilər m/s yaxınlığı, 229 № məktəbin yanı

II-IV-VI günlər 09:30 Elsevər Heydərov

+99455 767 15 22

Bakı max idman klubu

Xalqlar Dostluğu m/s yaxınlığı

I-III-V günlər 19:45 Elsevər Heydərov

+99455 767 15 22

Storm sport club

Həzi Aslanov m/s yaxınlığı, Xudu Məmmədov 41

I-III-V günlər 18:00

19:00

Oxcu Şahmuradov

+99470 670 22 34

Aura idman kompleksi Bakıxanov qəsəbəsi,

Əli Kərim k96

II-IV-VI günlər 19:15 Elşən Məmmədov

+99455 269 31 11

BAYIL – XƏTAİ metrosu

Bayıl

Fəhlə

əlləri parkının yanı

II-IV-VI günlər 18:00 Rauf Hüseynov

+99450 899 88 11

Kaspi liseyi-Xətai Ağ şəhər Oxcu Şahmuradov

+99470 670 22 34